Yhteystiedot

Seija Kuosmanen, hautaustoimen päällikkö, seija.kuosmanen@evl.fiLinkki avautuu uudessa välilehdessä p. 040 3126 250

Yleisiin hautausmaita tai hautaustointa koskeviin tiedusteluihin vastaavat:

Jouni Serjomaa, työnjohtaja, jouni.serjomaa@evl.fiLinkki avautuu uudessa välilehdessä  p. 040 3126 252

Kimmo Petrell, työnjohtaja, kimmo.petrell@evl.fiLinkki avautuu uudessa välilehdessä  p. 040 3126 268

Mika Puustinen, työnjohtaja, mika.puustinen@evl.fiLinkki avautuu uudessa välilehdessä p. 040 3126 259

Hautojen hoitosopimukset ja työtilaukset:

Timo Lind, seurakuntamestari, timo.lind@evl.fi p. 040 3126 255

Liisa Tiimo, seurakuntamestari, liisa.tiimo@evl.fiLinkki avautuu uudessa välilehdessä p. 040 3126 260