Taloustoimisto

Avoinna: ma-pe klo 9-11 ja klo 12-15
Käyntiosoite: Valtakatu 38, 3. krs
Postiosoite: PL 45, 53101 Lappeenranta
 

Yleisesti taloustoimistoon osoitettava sähköposti lappeenranta.taloustoimisto@evl.fi

Kari Virtanen, talousjohtaja, puh. 040 3126 200, kari.virtanen@evl.fi

Jussi Korpinen, henkilöstöpäällikkö, puh 040 3126 201, jussi.korpinen@evl.fi 

Helena Turtiainen, hallintosihteeri, puh. 040 3126 202, helena.turtiainen@evl.fi

Tuula Vainikka, pääkassanhoitaja, puh. 040 3126 203, tuula.vainikka@evl.fi

Anu Kaarretkoski, pääkirjanpitäjä, puh. 040 3126 204, anu.kaarretkoski@evl.fi

Katri Riikonen, kirjanpitäjä, puh. 040 3126 205, katri.riikonen@evl.fi

Minna Hentunen, pääpalkanlaskija, puh. 040 3126 206, minna.hentunen@evl.fi 

Heli Liutu, palkanlaskija, puh. 040 3126 207, heli.liutu@evl.fi